Rychlé šípy v Rokoku - Výjimečně dobro zvítězí nad zlem

| Autor: Milan Lebeda - Alpín | Rubrika: Divadlo | Vydáno dne: 12. 10. 2001 |

Premiéra divadelního představení Rychlé šípy, které se souborem divadla Rokoko v Praze nastudovává autor hry i její režisér ze Slováckého divadla v Uherském Hradišti Robert Bellan, je naplánována na 2. prosince tohoto roku v 19 hodin (generálka o den dříve).
Dle vlastních slov divadla "Divadlo Rokoko pokorně přivádí představení režiséra Roberta Bellana na Václavské náměstí ve zcela úžasném obsazení."
Ostatně - přesvědčte se sami:
Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček, Rychlonožka, Černí jezdci, Dlouhé bidlo, Bohouš, Štětináč, Mydlíková, Vinnetou, Komanč, Zavadilka a další kladné i záporné postavy oživnou v divadelním komiksu Jaroslava Foglara.
Divadlo Rokoko pokorně přivádí představení režiséra Roberta Bellana na Václavské náměstí ve zcela úžasném obsazení.
Hrát budou: Jiří Hána, Jan Holek, Adam Novák, Václav Jakoubek, Michal Gulyáš, Ljuba Skořepová, Aťka Janoušková, Jelena Juklová, Miroslav Masopust,
Monika Zoubková, Richard Mixa nebo Filip Jukl.
Výjimečně dobro zvítězí nad zlem.

A Bohoušek jenom připomíná, že Adama Nováka známe například ze zdařilého televizního seriálu Bylo nás pět, kde vytvořil hlavní chlapeckou roli, Ljuba Skořepová je „babka ve Stínadlech“ v gramofonové Záhadě hlavolamu, Aťka Janoušková je nejznámější nejspíše svým provedením písničky „...úáuaá-cingilingi…“ či namluvením králička azurita.

BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2001101202-rychle-sipy-v-rokoku-vyjimecne-dobro-zvitezi-nad-zlem.html