Čtvrtým rokem "Hledáme Rychlé šípy"

| Autor: Bohoušek | Rubrika: Hledáme RŠ | Vydáno dne: 17. 11. 2004 |

Postavy Rychlých šípů v životní velikosti se budou celý měsíc až do 17. prosince 2004 dívat na Pražany z balkonu kteréhosi domu na Starém Městě v Praze (mezi Vltavou a ulicemi Národní, 28. října, Na Příkopech, Revoluční).
Zkuste je nalézt a vyfotografovat nebo namalovat, aby byl balkon na obrázku poznat.
Již čtvrtým rokem tuto pátrací hru připravila Pražská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara pro radost malým i velkým příznivcům legendárního chlapeckého klubu, starých uliček, pátrání a objevování ...
Důkaz svého nálezu pošlete
(AKTUALIZACE 30. 11.)
do 14. 12. 2004 pražské pobočce Sdružení přátel Jaroslava Foglara na adresu: PP SPJF, Milan Lebeda, Před Cibulkami 8, 150 00 Praha 5, nebo e-mailem: spjf.praha@seznam.cz, případně jej přineste přímo na Večer světel 17. prosince 2004 v 17 hodin k pražskému kostelu sv. Haštala, kde budou nejlepší práce odměněny.

Pozor, vzhledem k tomu, že Rychlonožka je silně nastydlý a jeho maminka ho nechce pustit na celý měsíc stát v kraťasech do zimy na balkón, rozhodly se Rychlé šípy kamarádsky několik dnů posečkat na Rychlonožkovo uzdravení a objeví se kdesi na Starém Městě až za několik málo dnů! Zatím je tedy nehledejte. Jakmile bude Rychlonožka zdravý a Rychlé šípy na svém místě, budeme vás na Bohouškovi ihned informovat. Přejme tedy Rychlonožkovi co nejrychlejší uzdravení!

Pozor, POZOR!: Od 30. 11. už Rychlé šípy stojí na kterémsi balkónu pražského Starého Města a pátrání tedy může vypuknout!

Kresba: Milan Teslevič


BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2004111602-ctvrtym-rokem-quot-hledame-rychle-sipy-quot.html