Fenomén Foglar - komponovaný diskusní večer na skautském semináři 14. 1.

| Autor: Bohoušek | Rubrika: Akce | Vydáno dne: 10. 1. 2012 |

V sobotu 14. 1. 2011 od 19.30 h se v rámci XXII. skautského semináře Ekumenické lesní školy v Praze uskuteční komponovaný diskusní večer Fenomén Foglar o Jaroslavu Foglarovi s promítáním dokumentů od bývalého člena pražské Dvojky – Hochů od Bobří řeky Jaroslava Čvančary – Jáčka (Jestřáb) a režiséra Petra Kotka (Cesta za modrým světlem). Besedovat bude i další člen Jestřábovy Dvojky Jiří Zachariáš - Pedro. J. Čvančara promítne i krátké sekvence táborových filmů pražské Dvojky, které natočil Jaroslav Foglar – Jestřáb v padesátých letech.
Po shlédnutí filmů proběhne diskuse s P. Kotkem, Pedrem a průvodcem tohoto večera Slavomilem Janovem - Nashvillem a s diváky o filmu a o významu Jaroslava Foglara pro český skauting.


Vážní zájemci z řad foglarovské veřejnosti – neúčastníci celého semináře - se mohou zúčastnit tohoto vybraného programového bloku bez předchozího přihlášení.
Jednorázové vstupné v tomto případě bude činit 25 Kč.

Kompletní program ELŠ 2012 na dny 13. až 15. ledna je v PDF zde.

Místo konání: Salesiánské divadlo, Kobyliské náměstí 1, Praha 8 – Kobylisy.BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2012010008-fenomen-foglar-komponovany-diskusni-vecer-na-skautskem-seminari-14-1.html