Co v letošním roce chystá nakladatelství Olympia pro foglarovce?

| Autor: Milan Lebeda - Alpín | Rubrika: Kniha | Vydáno dne: 15. 3. 2013 |

Obnovené nakladatelství Olympia po svém nastartování v loňském roce chystá i letos několik opakovaných vydání titulů Jaroslava Foglara.
Na únorové vydání komiksu Chata v Jezerní kotlině od Marko Čermáka naváže v prozatím blíže neurčeném termínu sešit Modrá rokle, který bude obsahovat všechny tři kreslené příběhy z dílny Káji Saudka najednou – Modrá rokle, Ztracený kamarád a Jeskyně Saturn.
Jak nám sdělil Tomáš Hejna z Olympie k dílu Jaroslava Foglara - žádné nové tituly se vydat nechystají, ale budou reeditovat několik publikací: „Jednáme o vydání komiksové knihy Hoši od Bobří řeky (Milan Teslevič) a o publikaci Dobrodružství s Bobří stopou. Dále bychom měli na konci roku vydat znovu všechny tři díly trilogie Rychlých šípů v jedné knize.“

Informace o termínech vydání jednotlivých titulů budeme průběžně upřesňovat.
Připomeňme, že obnovená Olympia prozatím z díla Jaroslava Foglara vydala v loňském roce v říjnu opět souborné vydání kresleného seriálu Rychlé šípy a v listopadu znovu v jednom sešitu kreslené příběhy Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří pod titulem Rychlé šípy ve Stínadlech.


BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2013030007-co-v-letosnim-roce-chysta-nakladatelstvi-olympia-pro-foglarovce.html