Kreslené Tajemství Velkého Vonta v novém vydání zahájilo edici komiksů Marko Čermáka

| Autor: Milan Lebeda - Alpín | Rubrika: Kniha | Vydáno dne: 21. 4. 2013 |

Příznivci kreslených seriálů z výtvarné dílny Marko Čermáka se mohou těšit z nové edice příběhů nazvané „Klasické komiksy Marko Čermáka“.
Tu v těchto dnech zahájilo nakladatelství Václav Vávra třetím vydáním komiksu Tajemství Velkého Vonta.
Od vydání prvního z podzimu loňského roku se liší novou kresbou na obálce a nese označení jako 1. svazek, cena je 250 Kč.
V krátké době vyjde druhý svazek, který přinese první část z rozsáhlého komiksu Modrá pětka dle scénáře J. B. Kamila – Modrá pětka na stezce dobrodružství. Třetím svazkem bude Walitaka podle předlohy Jiřího Macka – Čiksiky. Postupně budou následovat další oblíbené Čermákovy komiksy.

Souběžně vyšlo – mimo edici – i druhé vydání Tajemství Velkého Vonta s novou obálkou a jako brožovaný sešit, cena 160 Kč.

Zájemci o čermákovsko-rychlošípovské pohledy si rozšíří své sbírky sedmi novými přírůstky, které jsou již také čerstvě k dostání za 42 Kč.

Všechna uvedená vydání lze v současné době objednávat výhradně u nakladatele - www.intercrosse.eu.BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2013040004-kreslene-tajemstvi-velkeho-vonta-v-novem-vydani-zahajilo-edici-komiksu-marko-cermaka.html