IMPROvariace: Celovečerní improvizovaná hra Rychlé šípy

| Autor: Krizmen | Rubrika: Zpravodaj | Vydáno dne: 10. 4. 2017 |

Dlouhá a podivná je historie pražských Stínadel. Od nepaměti bouřil a klokotal život hochů (a v našem případě i dívek) v jejich uličkách a zákoutích, jako nikde jinde. A právě do křivolakých uliček staré Prahy se vydáme v další Celovečerní improvizované hře RYCHLÉ ŠÍPY, která se uskuteční v pátek 28. 4. 2017 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – stanice metra linky B, Invalidovna). Vydejte se s námi za tajemstvím ježka v kleci, kuny v krabici, šneka ve válci …
V první části večera budete svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti našich zkušených improvizátorů. Především čestnost, zdravý a sportovní duch a smysl pro spravedlnost bude zásadní pro naše chlapce a dívky. Společně se ale podíváme na nejznámější literární díla Jaroslava Foglara.

V druhé části večera potom vznikne jedinečná a neopakovatelná improvizovaná divadelní hra ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady na motivy známého díla filmového, knižního i komiksového – Rychlé šípy. Nic není předem připraveno a vše vzniká na místě přímo před zraky našich odrostlých diváků. Který z našich čestných chlapců je tím pravým Mirkem Dušínem? A který spíše skončí jako člen bratrstva kočičí pracky? A které postavy projdou v naší improvizované hře změnou pohlaví? Velká Vonta? Červeňačka? Rohzoďnožka? Mažňačka? To se dozví v rámci tohoto (naštěstí) neopakovatelného večera.

Rezervace vstupenek probíhají na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!).

Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace
www.improvariace.cz
info@improvariace.cz
rezervace@improvariace.czBOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2017040008-improvariace-celovecerni-improvizovana-hra-rychle-sipy.html