Razítko 30 let Pražské pobočky SPJF

| Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | Rubrika: Akce | Vydáno dne: 18. 6. 2023 |

Razítko 30 let PP SPJFNa setkání foglarovců na hradě v Ledči nad Sázavou mělo svoji premiéru pamětní razítko k 30. výročí Pražské pobočky SPJF. Zájemci si ho mohli otisknout do svých deníčků a cancáků u zvláštního stolečku Pražské pobočky SPJF, kde Alpín informoval o nové situaci v pobočce. Zároveň byly na místě k dispozici samolepky Bohouška, placky žlutého kvítku, vlaječky klubu Mladého hlasatele z Lidic a letáček s informacemi o pražské pobočce. Účastníci setkání mohli rovněž nahlédnout do zvětšených exemplářů brožury vydané k výročí pobočky a do zvláštního sešitu napsat svůj vzkaz pražské pobočce.


V informačním bloku pak bylo Alpínovi předáno Rolfem významné ocenění - Březový lístek (bílý), Alpín rovněž do mikrofonu informoval o tom, že pobočka nadále funguje a dále připomenul vydavatelské novinky nakladatelství Václav Vávra.

Alpín přebírá (bílý) březový lístek (17. 6. 2023)

Společně s Krizmenem pak předali Bohouškovy plechovky - ocenění dlouholetým spolupracovníkům magazínu Bohoušek (který je připravován ve spolupráci s pražskou pobočkou SPJF). Na místě byli oceněni Ivan Vápenka, Josef Kasl, Roman Liščák, Jan Trojan - Roy a Marek Skýpala - Winoga (k tématu plechovek, které v rámci redakčních aktivit Bohouška rozdáváme našim věrným spolupracovníkům už od roku 2020 se na stránkách Bohouška vrátíme).
Pražskou pobočku na setkání foglarovců reprezentovali: Alpín, Divočák a Krizmen.
Další informace najdete v Zóně pražské pobočky SPJF.

BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2023060021-razitko-30-let-prazske-pobocky-spjf.html