Foglarovskou ročenku 2023 bude distribuovat skautská nadace

| Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | Rubrika: Zpravodaj | Vydáno dne: 16. 4. 2024 |

Tak jako v minulých dvou letech, i letos vychází Foglarovská ročenka, jejímž autorem je známý foglarovec Martin Izera. Nově si ji ale nebudete moci koupit přes server foglarovec.cz, ale přes Jestřábův dobročinný obchod na stránkách skautskanadace.cz. Martin nám k tomu sdělil podrobnosti.


"V pátek si budou moci ročenku koupit na stránkách nadace všichni zájemci. Ti registrovaní z minulých let si ji už objednali předem. Skautská nadace Jaroslava Foglara je zde pouze v roli distributora."

A co chystáš dalšího Martine pro letošní rok?
"Držím se toho, co jsem napsal do přehledu na webu foglarovec.cz. Tajemství Strže strachu bude mít v sobotu 20. dubna druhý křest ve Štramberku, stejný den bude představeno i nové číslo štramberského bulletinu Howgh!, ve kterém je hned 16 foglarovských stran (k zakoupení jen ve Štramberku) a současně probíhá prodej Ročenky. Pak už mi zůstane z větších projektů na letošek jen 2. vydání Grifinových Posledních stínadelských tajností (vyjde po prázdninách u Skautské nadace) a příprava poslední Grifinovy knihy Tábor v údolí Věžnice (ta bude určitě až příští rok). Z tištěných projektů to bude letos vše, rozdělaných mám ale samozřejmě více."

BOHOUSEK.CZ (www.bohousek.cz.cz) - zpravodajský a informační servis - Foglar a Rychlé šípy
Adresa článku: http://www.bohousek.cz/clanek-2024040004-foglarovskou-rocenku-2023-bude-distribuovat-skautska-nadace.html