| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Připomenutí 60. výročí Záhady hlavolamu

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 13. 10. 2000 | přečteno 5398 ]

30. srpna 2000 Připomenutí 60. výročí Záhady hlavolamu uspořádané pražskou pobočkou SPJF

...A nakonec nechť se ti sveze zrak na zem, kde uvidíš mezi prozelenalými kočičími hlavami podivný dlažební kámen: Kámen v podobě srdce... (G. V., 1938)... Když Dunivá Kateřina oznámila šestou hodinu večerní, tehdy jsme si připomněli starý příběh.
A nemnozí pak popatřili to, co v dávných časech žilo, aby později ztraceno, ne však zapomenuto bylo. (30. 8. 2000)O něco později večer, při promítání, prohlížení a klábosení...Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .