| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Petice Za důslednější ochranu bobra evropského na dolním Labi

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 30. 10. 2001 | přečteno 3630 ]

Organizace Přátelé přírody sbírá na adrese petice.bobr.ecn.cz podpisy pod petici Za důslednější ochranu bobra evropského na dolním Labi a prostředí pro jeho život.
Petice v běžné (papírové) formě začala 1. února 2001 a v současné době má kolem 6 300 podpisů. Na internetu se rozeběhla dnes. Petice Za důslednější ochranu bobra evropského na dolním Labi a prostředí pro jeho životVážený pane ministře,

žádám vás, aby se vaše ministerstvo zasadilo o důslednější ochranu bobra evropského na dolním Labi a dalších druhů vyjmenovaných v Bernské úmluvě, stejně jako prostředí, kde se vyskytují. Navrhuji zařazení dolního Labe do evropské ekologické sítě NATURA 2000, příp. vyhlášení biosférické rezervace UNESCO. Domnívám se, že bychom se měli vystříhat jakýchkoli zásahů do nynějšího charakteru dolního Labe.
Za petiční výbor Marian Páleník, předseda Přátel přírody,

Stříbrnické nivy 2, 400 11 Ústí nad Labem

Možnost elektronického připojení se k petici:
petice.bobr.ecn.cz


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .