| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Jízdní řády jednotlivých tratí Českých drah budou od neděle na internetu

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 25. 1. 2002 | přečteno 32 ]

Příjemnou novinku připravily České dráhy pro své zákazníky na neděli 27. 1. 2002. Je jí volný přístup k jízdním řádům na internetu v podobě, která je cestujícím důvěrně známá z knižních jízdních řádů.Jízdní řády jednotlivých tratí najdete na internetových stránkách Českých drah nebo přímo na adrese: www.cdrail.cz/jizdnirady, odkud je bude možno stáhnout nebo vytisknout. Jednotlivé tabulky jsou uloženy ve formátu PDF, pro prohlížení a následný tisk je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
Díky této novince odpadne cestujícím nutnost opravovat si jízdní řády Českých drah s každou další změnou. Místo toho je kdykoliv naleznou na internetu v aktuální podobě. To znamená, že ve vyhledaných jízdních řádech budou zapracovány i všechny úpravy, ke kterým dojde od neděle 27. 1. 2002 v souvislosti se třetí změnou Jízdního řádu Českých drah 2001/2002.


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .