| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Jízdní řády jednotlivých tratí Českých drah budou od neděle na internetu

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 25. 1. 2002 | přečteno 482 ]

Příjemnou novinku připravily České dráhy pro své zákazníky na neděli 27. 1. 2002. Je jí volný přístup k jízdním řádům na internetu v podobě, která je cestujícím důvěrně známá z knižních jízdních řádů.Jízdní řády jednotlivých tratí najdete na internetových stránkách Českých drah nebo přímo na adrese: www.cdrail.cz/jizdnirady, odkud je bude možno stáhnout nebo vytisknout. Jednotlivé tabulky jsou uloženy ve formátu PDF, pro prohlížení a následný tisk je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
Díky této novince odpadne cestujícím nutnost opravovat si jízdní řády Českých drah s každou další změnou. Místo toho je kdykoliv naleznou na internetu v aktuální podobě. To znamená, že ve vyhledaných jízdních řádech budou zapracovány i všechny úpravy, ke kterým dojde od neděle 27. 1. 2002 v souvislosti se třetí změnou Jízdního řádu Českých drah 2001/2002.


Foglarovské výroky
„Mám! Mám, mám, podívejte se. Viděli jste už ježka někdy takhle?“ - Losna v okamžiku, kdy před Vontskou radou vyjmul ježka z klece při volbě Velkého Vonta.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .