| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

RVVZ Vysočina

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 22. 2. 2002 | přečteno 463 ]

Regionální velká vzájemná výměna zkušeností v Třebíči - RVVZ Vysočina - ve dnech 1.-3. 3. 2002 má ambici stát se největším fórem pro hledání společného jmenovatele všech, kteří se amatérsky i profesionálně věnují výchově a smysluplnému naplňování volného času dětí v kraji.

RVVZ Vysočina je určena všem vedoucím dětských oddílů jakékoliv organizace, rádcům či instruktorům, pracovníkům center volného času a dalším zájemcům, kteří pracují s dětmi ve volném čase. Z této akce si každý účastník odveze řadu nových kontaktů, informací, námětů a zkušeností. Velké množství dílen, seminářů, diskusních fór, doprovodných programů, výstavek, setkání vtěsnaných do jednoho víkendu... To je to, co vám můžeme nabídnout...RVVZ Vysočina bude obsahovat tři druhy programu (mimo doprovodných akcí). SEKCE (diskuse účastníků nad daným problémem), SEMINÁŘE (odborník poučí ostatní) a DÍLNY (praktické ukázky spojené s aktivním zapojením účastníků).

RVVZ Vysočina bude doslova nabita programem. Odvezete si řadu nových kontaktů, informací, námětů a zkušeností. Čeká na vás velké množství dílen, seminářů, diskusních fór, doprovodných programů, výstavek a setkání vtěsnaných do jednoho víkendu.

1. - 3. 3. 2002
KDE: ZŠ Týnská v Třebíči (prezence, převážná část programu, ubytování, stravování)
DDM Hrádek Třebíč (některé dílny)

Kontakt:
Jan Burda - KrÚ Vysočina a T.O. Dakota
náčelník organizačního štábu
e-mail: info@rvvz-vysocina.cz
tel: 0777 - 75 01 31

Informace, program, přihlášky...: www.rvvz-vysocina.cz

Související články:
CVVZ 2001 (15.08.2001)Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .