| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Skautský muzikál 2002

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 22. 2. 2002 | přečteno 432 ]

Dovolujeme si pozvat malé, větší i největší na klání skautských skupin v soutěži Skautský muzikál 2002, která se uskuteční 2. března 2002 v kulturním domě EHO v Hodoníně. Přijeďte shlédnout vystoupení sedmnácti soutěžních skupin z celé České republiky. Pro všechny, které již z toho bude bolet hlava, jsou připraveny i doplňkové programy. Všechny srdečně zvou pořadatelé Junák - Svaz skautů a skautek ČR, okres Hodonín. Případné dotazy zodpoví Olda, tel.: 0737/98 72 04 Program:Program: 9.00 Zahájení v divadelním sále a vystupování soutěžních skupin // doplňkový program 12.00-14.00 Přestávka na oběd a relaxaci 14.00 - 18.00 Vystupování soutěžních skupin // doplňkový program 18.00 Slavnostní ukončení muzikálním vystoupením pořadatelů a vyhodnocení soutěže


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .