| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Výtvarná soutěž Trasa

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 23. 2. 2002 | přečteno 450 ]

Výtvarná soutěž zaměřená na práce zasvěcené přírodě a trampování Trasa 2002 pokračuje 9. ročníkem. Soutěžit můžete v těchto kategoriích: P. F., zvadlo, kreslený vtip, barevná fotka, černobílá fotka. Formát je libovolný. U fotek velikost 10x15 cm a větší. Každý může poslat maximálně 5 příspěvků. Ke svým pracem přiložte lístek se jménem a adresou a ofrankovanou obálkou pro zaslání zvadla na vyhlašovací oheň. Příspěvky se nevracejí z důvodu archivace a jejich pozdějšího vystavení na dalších akcích. Soutěž se uzavírá 30. dubna 2002. Slavnostní oheň s vyhlášením výsledků se koná v září téhož roku. Kontaktní adresa: Hanka Dohnálková, Hornická 1525, 666 03 Tišnov


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .