| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Malujeme po síti: Báječný výlet

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 26. 2. 2002 | přečteno 503 ]

Český rozhlas a SGI vyhlašují již VII. ročník mezinárodní výtvarné soutěže pro děti. Zúčastnit se jí mohou jednotlivci, kolektivy výtvarných kroužků nebo školní třídy. Věk 6 - 14 let. Namalujte nám, jak si představujete báječný výlet. Vydat se můžete do přítomnosti - na bájný ostrov uprostřed moří, ale pokud máte sen navštívit nějakou historickou dobu a místo, máte možnost! Uzávěrka 31. 3. 2002. Přečtěte si zde podmínky soutěže:Český rozhlas a SGI vyhlašují VII. ročník mezinárodní výtvarné soutěže pro děti "Malujeme - po síti" téma: "Báječný výlet" Podmínky soutěže: 1. zúčastnit se mohou děti ve věku 6 - 14 let 2. téma: Namalujte místo na Zemi nebo ve vesmíru, kam byste se chtěli podívat nebo kde jste už byli. Je to bájný liduprázdný ostrov uprostřed moří nebo rušné město s barevnými poutači a plné lidí? Prožili jste báječný výlet o prázdninách? Máte i možnost cestovat časem. Jaké období v dějinách lidstva byste nejraději navštívili? Jakým zajímavým dopravním prostředkem jste jeli? Letěli balónem, jeli koňskou drožkou nebo šlapali cestou necestou........ 3. forma: a) kresba: formát A4 nebo menší; b) další rukodělná práce (keramika, dřevo, kov apod.) 4. technika libovolná, z praktických důvodů nedoporučujeme kresbu křídou 5. maximální počet prací od jednotlivého autora jsou dvě 6. zadní strana práce musí obsahovat tyto údaje: a) jméno, věk, bydliště, telefon a název, posíláte-li obrázek jako jednotlivci b) jméno, věk, adresu a telefon školy, třídu, jméno vyučujícího, název, posílá-li obrázek škola Důležité: (v obou případech můžete připojit i krátký popis toho, co posíláte, tento text nebude započítáván do výtvarného hodnocení) - práce je třeba zaslat do 31. 3. 2002 na adresu: Český rozhlas, Vinohradská 12, 120 99 Praha 2, heslo: "Báječný výlet" - práce se nevracejí a autorská práva k nim patří ČRo - díla budou vyhodnocena ve dvoukolovém výběru, za účasti známých osobností České republiky. Vítězné práce budou vystaveny jak v originále, tak v počítačové podobě na Internetu Českého rozhlasu. Další informace o soutěži získáte na adrese Českého rozhlasu: Vinohradská 12, 120 99, Praha 2, pí Lenka Kupková; heslo: "Báječný výlet", telefon: 0602/50 77 55 nebo 02/21 55 28 07,06, e-mail: lkupkova@cro.cz


Foglarovské výroky
„Mám! Mám, mám, podívejte se. Viděli jste už ježka někdy takhle?“ - Losna v okamžiku, kdy před Vontskou radou vyjmul ježka z klece při volbě Velkého Vonta.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .