| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Dotace dětským organizacím na rok 2002 z MŠMT schváleny

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 4. 3. 2002 | přečteno 451 ]

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT) zveřejnilo výsledky dotací v roce 2002 pro občanská sdružení dětí a mládeže či s dětmi a mládeží pracujících.

Výsledky (dále):Vyhodnocení Programů státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace pro rok 2002 ZDE.

Přehled doporučených i nedoporučených projektů celorepublikových, regionálních a místních organizací a střešních organizací ZDE.

Zdroj: MŠMT ČR


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .