| STÍNADLA |
Bohousek Zde
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Trampové v Sauně

[ Autor: Milan Lebeda - Alpín | zařazeno: 1. 4. 2002 | přečteno 416 ]

Český tramp nevyhyne! Tuláci po hvězdách. Jezdí ještě našinec "pod širák"? Devadesátiletý nestor českého trampingu Josef "Buřt" Braun pod ním přespával i v zámoří. Hledá kreslíř a hudebník Jan Vyčítal v přírodě inspiraci nebo útěk od životní reality? A jak vnímají přírodu zástupci takzvaných "military"? Pouze bojují, nebo také zpívají u táboráku? Proč se strhla slovní bitva přímo ve studiu?Uvidíte v úterní Sauně s Monikou Valentovou. Název: Sauna Televize: Prima Datum: 2. 4. 2002 Čas vysílání pořadu: 18.00-18.50


Foglarovské výroky
„Křičte si na mne, řežte si mne, mučte si mne chlebovou polívkou - přece jsem nejšťastnějším chlapcem: Vždyť jsem viděl Rychlé šípy!“ - Tlouštík v den svého prvního setkání s Rychlými šípy.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
Vyšlo od roku 2018...
19. 03. 2024
Počet komentářů: 24

Jan Trojan - Roy: "Foglarovo dítě"
19. 03. 2024
Počet komentářů: 5

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .