| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Kdo najde TAM - TAM?

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 15. 5. 2002 | přečteno 305 ]

Novodobí pátrači a vontové! Že svůj zpravodaj TAM - TAM vydával klub Rychlých šípů všichni víme. Nejprve jej hoši psali ručně, Červenáček domalovával ručně obrázky, potom přišel psací stroj, nakonec jej tiskli na rozmnožovacím stroji... TAM - TAM byl nejen zpravodajem Rychlých šípů. Černošským kmenům sloužil k vybubnování novinek, zpráv a zpráviček... Vontové a pátrači! Hledejte kdesi v Praze na Druhé straně, tedy nikoliv ve Stínadlech. Kdesi na Druhé straně je totiž ukryt...TAM-TAM v podobě prastarého rádia. Rádia se skutečnou výrobní značkou TAM-TAM a bubnující postavičkou na etiketě. Hledejte v obchodech s elektrotechnikou a el. spotřebiči. Tam kdesi, kdesi na Druhé straně v jednom obchodu ve výloze je ukryto toto zajímavé rádio. Kdo jej najde, nechť mě informuje na adrese kronika@kamarad.cz.
Hodnocena bude 1) rychlost objevení, 2) a také kresba rádia či celé situace a popis hledání.

Výherci budou pozváni na některou z akcí Pražské pobočky Sdružení přátel Jaroslava Foglara, kde jim bude předáno 1. vydání jedné prastaré knihy, jejíž děj souvisí s čímsi z knih Jaroslava Foglara a možná případného pátrače kamsi a za dalším pátráním navede. A dále jsou ve hře další zajímavé ceny z foglarovského světa.

Hra trvá do 15. června 2002. V případě, že rádio nikdo neobjeví, může být hra, která je příspěvkem k roku s Jaroslavem Foglarem, prodloužena.

Tomáš Hromádka - Krizmen
Pražská pobočka SPJF

P.S. A nechovejte se při pátrání prosím jako Bratrstvo kočičí pracky... Dbejte odkazu Vojtěcha Vonta. Chovejte se nenápadně, tak aby nikdo neviděl, že možná po čemsi pátráte, protože i v Praze se vyskytuje "jedovatej dědek
Malá indicie pro hledání: Druhá strana = Praha 2


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Foglarovský svět a sametová revoluce
Bohoušek vzpomíná
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
Vyšlo od roku 2018...
05. 11. 2023
Počet komentářů: 24

Knihy o Jaroslavu Foglarovi
16. 11. 2023
Počet komentářů: 7

Dvojka slavila narozeniny
06. 10. 2023
Počet komentářů: 5

Dvacet tři let krmíme články Bohouška
27. 10. 2023
Počet komentářů: 3

Výroční turistická známka Memoriál Jana Tleskače 2023
02. 11. 2023
Počet komentářů: 2

Sedmička Miloše Zapletala poprvé jako komiks. Nakreslená Jiřím Petráčkem dopluje do Vánoc
12. 11. 2023
Počet komentářů: 2

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .