| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Kdo najde Tam-Tam? Kdo vyhraje tajemnou knihu ze Stínadel?

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 8. 6. 2002 | přečteno 428 ]

Ještě několik dní máte na hledání prastarého rádia firemní značky Tam-Tam (s etiketou černocha hrajícího na Tam-Tam), které se nachází v jedné prodejně elektrospotřebičů na pražské Druhé straně. Více…informací najdete zde: http://bohousek.novinar.cz/aktualne/article.php?sid=2001032441\n Připomínáme, že uzávěrka soutěže je 15. června ve 23:59 hod. (rozhoduje čas e-mailu, případně datum poštovního razítka). Rádio ve umístěné velmi okatě ve výloze má uvedenou prodejní cenu 18.000,- Kč. Jo a pozor na jedovatého dědka! Chovejte se nenápadně!


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .