| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Kde je rádio TAM-TAM?

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 20. 6. 2002 | přečteno 430 ]

Není to žádná záhada. Kdo chtěl našel s nápovědou velmi rychle, totiž v Praze 2, kdesi v kterési prodejně elektrospotřebičů rádio s obrázkem černocha bubnujícího do bubnu. Rádio se značkou TAM-TAM. A tak tedy, až půjdetepo Karlově náměstí, nezapomeňte zabočit do Václavské pasáže (spojuje Karlovo nám s Václavskou ulicí //pojmenovanou podle Svatováclavských lázní, které hrály svoji úlohu v roce 1848//. A téměř na jejím konci se nachází prodejna použitých elektrospotřebičů, v jejíž výloze se rádio nachází a za tučnou cenu prodává. Naproti prodejně je mimochodem pekárna, kde se pečou výborné rohlíky a další laskominy (kremrole jsem tam bohužel neobjevil). A kdo vyhrává tajemnou knihu - její první vydání autora V.G. Vzhledem k tomu, že došla pouze jediná správná odpověď, je to již více než jasné - KBS Modrý stín. Kniha bude klubu předána při nejbližší možné příležitosti.


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .