| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Buďte připraveni! XII. setkání skautských sběratelů se blíží.

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 13. 10. 2002 | přečteno 205 ]

Junák - svaz skautů a skautek pořádá 19. října 2002 od 8,00 hod. do 14,00 hod. XII. mezinárodní setkání skautských sběratelů, které proběhne V ŽIŽKOVSKÉ REÁLCE (Praha 3, Sladkovského náměstí). Původně se mělo konat ve společenském sále Hlavního nádraží (jako minulý rok) - vzhledem k povodnise sem ale načas přestěhovala některá oddělení ministerstva doparavy. Povodeň postihla i poštovní muzeum, kde měla proběhnout výstava "90 let skautingu ve skautských sbírkách" - výstava se proto nekoná. Avizované VYDÁNÍ DOPISNICE s příležitostným razítkem BUDE USKUTEČNĚNO. Prodej dopisnice s přítiskem a příležitostného odznaku bude probíhat na setkání. Poštovní příležitostné razítko 19.10.2002 a příležitostná R - nálepka budou k dispozici na poště Praha 1, Jindřišská 14. Informace o chystané akci nám podal tajemník Klubu skautských sběratelů Junáka a člen pražské pobočky SPJF Ivan Vápenka.


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .