| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

CO VIDĚL ČERVENÁČEK?

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 6. 10. 2003 | přečteno 251 ]

Nad Stínadly i Druhou stranou stála říjnová mlha a drobně pršelo. Červenáček z Rychlých šípů otevřel dveře a vešel do obchodu. Potřeboval koupit nějaké barvy, aby mohl malovat do TAM-TAMu. Když v tom,

- .... TO JE NEUVĚŘITELNÉ. JE TO VSKUTKU MOŽNÉ? Nechápavě zíral a nevěřil svým vlastním očím. Najednou cosi za sebou uslyšel. Byl to Bohoušek, který TO viděl za výlohou: "Šípáci, hlupáci - šípáci hlupáci." - Ten Bohoušek, pomyslel si Červenáček, ten Bohoušek - ten má ale pod kapucí!


Fikce, nebo skutečnost? Co viděl Červenáček v obchodu? A co Bohoušek? Má přece pod kapucí! Sledujte Bohouška, dozvíte se více.


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .