| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

CO VIDĚL ČERVENÁČEK?

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 6. 10. 2003 | přečteno 48 ]

Nad Stínadly i Druhou stranou stála říjnová mlha a drobně pršelo. Červenáček z Rychlých šípů otevřel dveře a vešel do obchodu. Potřeboval koupit nějaké barvy, aby mohl malovat do TAM-TAMu. Když v tom,

- .... TO JE NEUVĚŘITELNÉ. JE TO VSKUTKU MOŽNÉ? Nechápavě zíral a nevěřil svým vlastním očím. Najednou cosi za sebou uslyšel. Byl to Bohoušek, který TO viděl za výlohou: "Šípáci, hlupáci - šípáci hlupáci." - Ten Bohoušek, pomyslel si Červenáček, ten Bohoušek - ten má ale pod kapucí!


Fikce, nebo skutečnost? Co viděl Červenáček v obchodu? A co Bohoušek? Má přece pod kapucí! Sledujte Bohouška, dozvíte se více.


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .