| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Hon za zlatým ježkem začíná

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 8. 12. 2003 | přečteno 473 ]

Zšeřelými ulicemi Stínadel se neslyšně plíží tmavá postava muže s maskou. Jako velká černá kočka se protahuje oknem do opuštěné staré knihovny . Teď se na okamžik něco zablesklo v jeho pravé ruce. Ano, to musí být on - ježek v kleci! Rychlé šípy s vypětím zadržují dech, aby neprozradil jejich úkryt v tmavém zákoutí. Tma je ukrývá, ale zároveň jim nedovoluje rozeznat víc než jen obrysy tajemné postavy. Podle nepatrného šelestu a zachrastění poznávají, že neznámý ukrývá Ježka za hřbet jedné z knih. Teď! Konečně mohou vydechnout. Muž odešel stejně neslyšně jako přišel, ale někde tady, tak strašně blízko schoval ježka. Rychle hledat! Ale kde?! Jsou zde tisíce svazků knih a času je málo. Jsou přece ve Stínadlech a stát se může cokoli... Vice infomaci na: www.bonaparte.cz


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .