| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Hry a hlavolamy

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 11. 3. 2004 | přečteno 304 ]

V sobotu 20. března 2004 se uskutečni již 9. výstava z cyklu HRY A HLAVOLAMY. V KD Vltavská v Praze 7 si budete moci od 9 hodin zahrát nejrůznější moderní i tradiční společenské hry, vyzkoušet hlavolamy. Nebude chybět ani sbírka hlavolamů - ježků v kleci. Tento program je vhodný pro jednotlivce, sběratele a také pro celé oddíly, družiny a skupiny. Poznáte nove deskové hry a můžete si dovybavit svoji klubovní či táborovou hernu!. Máte-li zájem přijít s oddílem, napište na info@borovice.cz a budete mít vstup se slevou a vedoucí zdarma!


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .