| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Jarní setkání (nejen) skautských sběratelů

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 19. 3. 2004 | přečteno 469 ]

Klub skautských sběratelů Junáka pořádá 20. března 2004 tradiční Jarní setkání skautských sběratelů. Zváni jsou sběratelé skautské filatelie, příležitostných odznaků, vyznamenání, medailí, grafiky, ex libris, etiket, razítek, pohlednic, časopisů, opaskových přezek, vlajek, fotografií, krojových součástí, nášivek, literatury a dalších oborů. Na své si tradičně přijdou také zájemci těchto sběratelských oborů nejen se skautskou tématikou. Setkání se koná ... od 8 do 12 hodin v kulturním sále Hlavního - Wilsonova - nádraží v Praze.


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .