| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Ústřední skautská knihovna je skutečností!

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 1. 4. 2004 | přečteno 427 ]

Od pondělí 5. dubna 2004 je v provozu Ústřední skautská knihovna. Nachází se na Senovážném náměstí 24 v Praze ve čtvrtém patře mezi Tiskovým a distribučním centrem a Kanceláří ústředí Junáka. Co v knihovně naleznete? Publikace TDC a libereckého nakladatelství Skauting, knihy z nakladatelství Portál, literaturu z oblasti pedagogiky, psychologie, historie, přírody, najdete tu knihy plné her a dalších volnočasových aktivit, starší skautskou literaturu, pozůstalou knihovnu po Rudolfu Plajnerovi, cizojazyčné publikace, české i zahraniční skautské časopisy, různé almanachy a dalši. Knihovna bude v době od 5. dubna do 2. července 2004 pravidelně otevřena: úterý 10.30-13.30 středa 16.00-18.00 čtvrtek 12.00-15.00. Na adrese www.skaut.cz/knihovna budou postupně uveřejňovány aktuální informace o knihovně. Další informace můžete získat na adrese knihovna@skaut.cz.


Foglarovské výroky
"Sundejte si opasky, boty, podvazky - zkrátka všechno, co vás tísní!" - Mirek Dušín Rychlým šípům při přípravě k spánku na zimní výpravě na chatě Červenáčkova strýčka.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
 • 23. 1. 2024 - 25 let od úmrtí Jaroslava Foglara - Jestřába
 • 13 otázek - kvízy
  Nejkomentovanější
  reklama

  * Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
  * Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  * Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  * Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  * Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .