| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Stanislav Kotek prezentoval svoji knihu o tajemství Ježka

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 10. 5. 2004 | přečteno 1794 ]

V mininimu novinek na Světu knihy 2004 byl pro foglarovce asi vedle stánku Olympie nejzajímavější stánek dětského hádankářského časopisu Makovice, při němž představoval sám autor - Stanislav Kotek - svoji knihu ZA TAJEMSTVÍM JEŽKA (proč v ulicích teče krev aneb 7 ostnů k dosažení cíle). Setkání s autorem z východní Moravy, jehož před časem postihla vážná autonehoda, stejně jako hlavního hrdinu jeho knihy Tadeáše, přineslo zájemcům mnoho podnětných nápadů do budoucna. Ti z vás, kteří o knize ještě neslyšeli si mohou více přečíst na internetové adrese www.jezekskola.cz


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .