| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Host do školy č. 1/2009: Krajina a město v prózách Jaroslava Foglara, Redukce Rychlých šípů do znaku a kultu

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 20. 5. 2009 | přečteno 3498 ]

Měsíčník pro literaturu a čtenáře Host č. 3/2009 ve své volné příloze Host do školy č. 1/2009 (Host do školy vychází jednou za dva měsíce jako vkládaná příloha měsíčníku Host)přináší na stranách 3 – 13 příspěvek Karolíny Coufalové a Tomáše Vučka Krajina a město v prózách Jaroslava Foglara (Archetyp ráje a pekla) a na stranách 14 – 21 text Tomáše Vučka Dokonalostí ke smrti (Redukce Rychlých šípů do znaku kultu).


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .