| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Příměstský tábor Dobré skutky Rychlých šípů

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 29. 7. 2009 | přečteno 3782 ]

Rodinné centrum Paleček (Písecká 17, Praha 3, tel. 603 434 978 nebo 775 101 242) připravilo pro děti letní příměstský tábor Dobré skutky Rychlých šípů, který se uskuteční od 10. do 14. srpna, děti budou poznávat tajemství staré Prahy. Od 17. do 21. srpna se zase naučí dobrým skutkům. Na děti čeká projekt spojený s tematickými výlety do blízkého i dalekého okolí Prahy. Cílem tábora je vzdělávat a výchovně působit na děti ve věku od 3 do 7 let v oblasti základních občanských ctností, které Rychlé šípy reprezentují a o kterých psal spisovatel Jaroslav Foglar ve svých dílech. Více informací naleznete na internetových stránkách www.rcpalecek. cz.


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
Bohoušek vzpomíná
Bohoušek před 20 lety
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .