| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

V Kamenickém Šenově se dnes hovoří o Foglarovi a skautingu

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 25. 8. 2009 | přečteno 3794 ]

Dnes v městské knihovně v Kamenickém Šenově bude od 10:30 do 12:30 hodin na programu seminář přinášející téma "Jaroslav Foglar - Jestřáb, jeho životní příběh a příběh českého skautingu". Seminářem provede Václav Nosek - Windy, skautský publicista a historik, foglarovský badatel. Moderuje Mikik. Od 20:20 do 22:00 hodin pak v přednáškovém sále proběhne další debata, tentokrát na téma "K čemu je skauting v dnešní době? ". Hovořit bude Tomáš Řehák - Špalek.


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .