| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Havlíčkobrodský deník: Rychlé šípy pořádají sraz

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 7. 10. 2009 | přečteno 4165 ]

V temných uličkách Stínadel se schyluje k volbě Velkého Vonta a tajemný hlavolam a meč Vontů nevydaly stále svá tajemství... Bude vůbec někdy prozrazeno?
Netradiční stínadelský sraz připravilo pro všechny malé i velké milovníky knih Jaroslava Foglara občanské sdružení Klubovní Hnutí, které ve Ždáru nad Sázavou navazuje na odkaz nejen Jaroslava Foglara, ale i Ernesta Thompsona Setona a Artura Ransomeho.
Klubové Hnutí se snaží dětem nabídnout moderní alternativu využití volného času v klubech. "Akce pod názvem Boj o Stínadla, moc a slávu se uskuteční o nadcházejícím víkendu, tedy od 9. do 11. října," informoval Jiří Bednář ze sdružení s tím, že kdo chce zažít napětí, rád soutěží a pátrá po posledním tajemství Jana Tleskače, určitě nesmí chybět.
Součástí akce, která začíná ve Ždáře nad Sázavou úderem 18. hodiny, je i soutěž o hodnotné ceny. "Vylosovaný soutěžící může získat například MP3 přehrávač nebo mobilní telefon," prozradil organizátor.


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .