| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

FOGLAR Rodiče, ale i spisovatel Jaroslav Foglar mě vedli k tomu, abych se za sebe nemusel stydět - nelhat, chovat se co nejslušněji...

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 10. 5. 2010 | přečteno 4100 ]

MILÉ TVÁŘE NA DRUHÉM BŘEHU
JAROSLAV FOGLAR Rodiče, ale i spisovatel Jaroslav Foglar mě vedli k tomu, abych se za sebe nemusel stydět - nelhat, chovat se co nejslušněji... Člověku se to vždy nepodaří, někdy uhne, ale snažil jsem se. S Foglarem jsem se mnohokrát setkal. Slávek Šimek byl fanouškem foglarovek a zval ho do Semaforu - s Foglarem se dalo výborně povídat. Dodnes si každou chvíli vezmu třeba Rychlé šípy a začnu listovat.
Pavel Bobek - Mladá fronta Dnes Magazín, 29.4.2010 (Maskuju, že jsem problémový muž - Tomáš Poláček)


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .