| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Strakonický deník (29.4.2011): Návrhů názvů nových ulic se sešlo na radnici 275

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 7. 5. 2011 | přečteno 5440 ]

Foglarovy Rychlé šípy nebo i přírodní bohatství Strakonicka, to nejvíc inspirovalo účastníky soutěže, jejímž prostřednictvím strakonická radnice hledá názvy ulic pro vznikající lokalitu Za Stínadly nacházející se mezi Katovickou a Jezárkami. Podle informací mluvčí radnice Ireny Malotové těchto návrhů přišlo celkem 275. Někdy se stejný název objevil i u více autorů. Užší výběr poté měla na starosti komise pro kulturu a cestovní ruch. Další síto bude znamenat výběr radních. Konečné nominace by měli na svém posledním předprázdninovém zasedání 15. června schvalovat zastupitelé. Po tom všem by také měl být vyhlášen vítěz či vítězové celé soutěže.


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .