| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Retro magazín Kult č. 2: Rychlé šípy, Záhada hlavolamu, plakát s kresbami Marko Čermáka

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 12. 7. 2011 | přečteno 6169 ]

Druhé číslo retro magazínu Kult, které vyšlo na konci června 2011 s obálkou věnovanou i Rychlým šípům, se na stranách 31-33 zabývá kresleným seriálem Rychlé šípy a na straně 34 televizním seriálem Záhada hlavolamu. Na straně 35 přináší rozhovor s Marko Čermákem a součástí magazínu je barevný plakát formátu A2 s kresbami a ilustracemi Marko Čermáka. Na straně 23 je v rámci článku o plzeňském Prioru fotografie Jaroslava Foglara ze setkání se čtenáři a z autogramiády uskutečněné tam v září 1988.

Kult je jediný česko-slovenský lifestylový časopis, který se věnuje kultuře i běžnému každodennímu životu 60., 70. a 80. let minulého století, a to jak v Česku, tak na Slovensku, ale vlastně i v celém světě.
Vychází 3 – 4 x do roka. Cena plnobarevného magazínu formátu A4 je 99 Kč, součástí časopisu s rozsahem 100 stran je plakát a hudební CD.

Další informace na www.kult-magazin.cz.
Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .