| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Týden.cz: Návrat Sedmičky pionýrů v druhém dílu Encyklopedie komiksu

[ Autor: Napsali jste nám | zařazeno: 17. 2. 2012 | přečteno 4578 ]

Komiksovou produkci z dob socialismu přináší druhý díl Encyklopedie komiksu v Československu 1945-1989 autorů Josefa Ládka a Roberta Pavelky. Z kreslených příběhů dané doby se autoři tentokrát zaměřili na produkce časopisů Pionýrská stezka, Pionýrské noviny a Sedmička pionýrů.

Celý článek na: http://www.tyden.cz/rubriky/kultura/literatura/navrat-sedmicky-pionyru-v-druhem-dilu-encyklopedie-komiksu_225278.html


Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .