| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

iliteratura.cz: Foglar, Jaroslav: Jestřáb kronikářem

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 15. 12. 2012 | přečteno 4047 ]

Z recenze Petra Kovaříka: "Koncepce knihy je promyšlená, v zásadě chronologická: publikaci lze číst i pouze prohlížet. V každém případě bude vzpomínkou i objevným dobrodružstvím nejen pro početné foglarovce nejrůznějších generací. I dnes je totiž bohatství Foglarových nápadů pro činnost skautských táborů stále inspirativní. Jestliže se touto Foglarovou činností už dříve zabývali různí autoři (např. Stanislav Sohr, Václav Nosek, Jiří Zachariáš, Miloš Zapletal aj.) a ve vzpomínkách i spisovatel sám, pak nová reprezentativní publikace přináší největší množství autentického materiálu textového i obrazového, a to z vlastního spisovatelova archivního fondu."
Celý text recenze najdete zde: http://www.iliteratura.cz/Clanek/30943/foglar-jaroslav-jestrab-kronikarem


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .