| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Pražské věže

[ Autor: Menhart | zařazeno: 13. 3. 2015 | přečteno 4838 ]

V neděli 29. března 2015 se bude konat celodenní akce Pražské věže aneb velká historicko-rozhlížecí hra pro malé i velké.
6. ročník Pražských věží je hrou pro jednotlivce, skupiny, rodiny – pro malé i velké, zajímavé otázky z historie a jak jinak – mnoho schodů. V rámci hry čeká letos na účastníky i opravdová lahůdka! Podívají se na Pražský hrad a vystoupají na Velkou jižní věž chrámu sv. Víta. Hra proběhne 29. března a bude opět odstartována v 10 hodin z nádvoří Novoměstské radnice, Vy i děti s rodiči jste na ni srdečně zváni.
http://www.nrpraha.cz/program/565/prazske-veze-aneb-velka-historicko-rozhlizeci-hra-pro-male-i-velke/ http://www.prazske-veze.cz/
Podíváte se k největšímu zvonu Zikmundovi v jižní věži sv. Víta, na věž Novoměstské radnice, ale i do věže Petrské zvonice, kam chodili Vontové zvonit. Každý tým dostane mapu Prahy z roku 1885.


Foglarovské výroky
„Vytvořil jsem si Modrý život a snažím se jím žít, abych se stal pravým šlechticem. Ne titulem, ale svými činy, celým svým životem“ - Láďa Vilemín Jirkovi Dražanovi na vysvětlenou svého příkladného jednání.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
Historický přehled foglarovských organizací
31. 05. 2023
Počet komentářů: 10

Ocenění a vyznamenání pro Jaroslava Foglara
31. 05. 2023
Počet komentářů: 5

Vyjde 11. Foglarovský sborník
20. 05. 2023
Počet komentářů: 4

Vyšla Ročenka foglarovce 2022
20. 04. 2023
Počet komentářů: 3

Složitá situace v Pražské pobočce SPJF
23. 04. 2023
Počet komentářů: 3

Deset let edice Klasické komiksy Marko Čermáka
14. 05. 2023
Počet komentářů: 2

reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .