| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

České noviny (18. 3. 2015): Skautů přibývá, minulý rok nejvíce za uplynulé čtvrtstoletí

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 23. 3. 2015 | přečteno 2330 ]

Ke skautskému hnutí se v České republice hlásí každým rokem více zájemců. Za posledních osm let se členská základna Junáka zvýšila o více než čtvrtinu a nárůst v uplynulém roce byl dokonce největší za posledních 25 let. Nové zájemce přitahuje jak pestrý program, tak třeba také výchova k zodpovědnosti a parta kamarádů. Skauti jsou s 53.000 členy největší výchovnou organizací pro děti a mládež v zemi, uvedla v tiskové zprávě mluvčí Junáka Jitka Taussiková. (...) K popularitě skautingu přispěl i Jaroslav Foglar.

Více informací na serveru ČTKzde.


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .