| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

České noviny (18. 3. 2015): Skautů přibývá, minulý rok nejvíce za uplynulé čtvrtstoletí

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 23. 3. 2015 | přečteno 2748 ]

Ke skautskému hnutí se v České republice hlásí každým rokem více zájemců. Za posledních osm let se členská základna Junáka zvýšila o více než čtvrtinu a nárůst v uplynulém roce byl dokonce největší za posledních 25 let. Nové zájemce přitahuje jak pestrý program, tak třeba také výchova k zodpovědnosti a parta kamarádů. Skauti jsou s 53.000 členy největší výchovnou organizací pro děti a mládež v zemi, uvedla v tiskové zprávě mluvčí Junáka Jitka Taussiková. (...) K popularitě skautingu přispěl i Jaroslav Foglar.

Více informací na serveru ČTKzde.


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .