| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Zbraslav: Jdeme přes pole!

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 19. 4. 2016 | přečteno 3355 ]

Srdečně zveme všechny kamarády z osad a milovníky trampingu na tematickou výstavu s názvem JDEME PŘES POLE! Výstava tato, jakož i vernisáž, uskuteční se v reprezentativních výstavních prostorách budovy Městského domu na Zbraslavi, v ulici U Malé řeky, čísla popisného toliko 3. Vernisáž proběhne prvního dne květnového L.P. 2016 o páté hodině odpolední. Výstava poté bude přístupna po celý krásný květen, každý všední den do 18:00 hod. Pátek, sobota dle dohody s Městským domem - tel.: 257 111 802-3.

K vidění budou díla tří umělců - Richarda Fischera, Kateřiny Palešníkové (ve spolupráci s Červeným esem) a Davida Kolovratníka. Výstavu tuto zahájí etnolog a tramp Jan Pohunek. Písněmi přispěje Johannes Benz & Harvey Sisters. Johannes Benz jest alter egem Honzy Foukala, jenž je zároveň scénáristou a režisérem filmu Amerika, filmu o přátelství, svobodě a snění.

Výstava je součástí festivalu Pole, pořádaného za podpory městské čáti Praha - Zbraslav.


Foglarovské výroky
„S vaší pomocí chci udělat Stínadla takovými, jakými byla za dob Vojtěcha Vonta. Při památce mrtvého Roberta Komoura slibuji, že pokud budu na místě, které jste mi svěřili, nedopustím, aby bylo ve Stínadlech pošlapáváno právo a čest a porušována svornost. Už nikdy nesmí mezi námi vzniknout nesvár, už nikdy nesmí být porušena vontská tradice. Žlutá je barva naše!“ - prohlášení čerstvě zvoleného nového Velkého Vonta Vládi Dratuše po volbě 8. dubna.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .