| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Zbraslav: Jdeme přes pole!

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 19. 4. 2016 | přečteno 3821 ]

Srdečně zveme všechny kamarády z osad a milovníky trampingu na tematickou výstavu s názvem JDEME PŘES POLE! Výstava tato, jakož i vernisáž, uskuteční se v reprezentativních výstavních prostorách budovy Městského domu na Zbraslavi, v ulici U Malé řeky, čísla popisného toliko 3. Vernisáž proběhne prvního dne květnového L.P. 2016 o páté hodině odpolední. Výstava poté bude přístupna po celý krásný květen, každý všední den do 18:00 hod. Pátek, sobota dle dohody s Městským domem - tel.: 257 111 802-3.

K vidění budou díla tří umělců - Richarda Fischera, Kateřiny Palešníkové (ve spolupráci s Červeným esem) a Davida Kolovratníka. Výstavu tuto zahájí etnolog a tramp Jan Pohunek. Písněmi přispěje Johannes Benz & Harvey Sisters. Johannes Benz jest alter egem Honzy Foukala, jenž je zároveň scénáristou a režisérem filmu Amerika, filmu o přátelství, svobodě a snění.

Výstava je součástí festivalu Pole, pořádaného za podpory městské čáti Praha - Zbraslav.


Foglarovské výroky
„Mám! Mám, mám, podívejte se. Viděli jste už ježka někdy takhle?“ - Losna v okamžiku, kdy před Vontskou radou vyjmul ježka z klece při volbě Velkého Vonta.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .