| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Ivo Fencl (8.6.2017): Foglar pirátem

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 20. 6. 2017 | přečteno 1995 ]

„Nezávislí“ z Kruhu přátel Jaroslava „Jestřába“ Foglara vydali dosud pět velmi zajímavých Sborníků. O třech jsme psali. Čtvrtý Sborník na stránce poslední uzavírá první pokračování komiksu Tajemství Velkého Vonta, který na scénář Jiřího Macka kreslil Marko Čermák. K tomu zajímavost. Marko už kdys jedno první pokračování téhož románu stvořil! Jmenuje se Rychlé šípy znovu do Stínadel a námět a scénář ještě dodal Jestřáb osobně. Dost neústrojně a překvapivě dnes jde i o poslední stránku regulérních vázaných Rychlých šípů, tedy nepočítám-li do svazku jen vkládaný list s dobrodružstvím u železničního mostu.
Recenze čtvrtého sborníku Kruhu nezávislých foglarovců na blogu Literárních novin.


Foglarovské výroky
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .