| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

TV Nova 3. 12. 2017: Dáma a Král - Smrt v jezerní kotlině. Natáčeno ve Sluneční zátoce

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 4. 12. 2017 | přečteno 3629 ]

V 7. díle kriminálního seriálu Dáma a Král vysílaném televizí Nova v premiéře v neděli 3. 12. 2017 s názvem Smrt v jezerní kotlině je zápletkou smrt vedoucího na letním táboře "Jezerní".
Exteriéry byly natáčeny ve Sluneční zátoce u Ledče nad Sázavou a na přilehlé pobřežní stezce vedoucí k lávce do Vilémovic.
Detailisté nepřehlédnou drobnou narážku na Foglarovu Chatu v Jezerní kotlině v podobě jmen advokátní kanceláře "Grygar, Dernet a spol."
Film lze shlédnout zde: http://novaplus.nova.cz/porad/dama-a-kral/video/17389-dama-a-kral-7-dil-smrt-v-jezerni-kotline/Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .