| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Pavel Čech vytváří ilustrace k Chatě v Jezerní kotlině

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 2. 1. 2018 | přečteno 3934 ]

Server iROZHLAS.cz se po Novém roce vrací s 360stupňovou kamerou do míst, kde tvoří čeští literáti. Ve čtvrté části seriálu, ve kterém můžete virtuálně navštívit pracovny známých českých spisovatelů, nabízí nahlédnutí do pracovních prostorů malíře, ilustrátora a autora komiksů Pavla Čecha.

"V současné době pracuje na ilustracích ke knížce Jaroslava Foglara Chata v Jezerní kotlině." Celý článek najdete na adrese: https://www.irozhlas.cz/kultura/literatura/pracovny-spisovatelu-virtualni-prohlidka-ilustrace-komiks-pavel-cech_1801021330_kroFoglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .