| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Krajské listy: Foglar mi prozradil kouzelnou formuli, jak napsat knížku. Spisovatel Milan Hloušek miluje Bonda...

[ Autor: Bohoušek | zařazeno: 9. 3. 2021 | přečteno 1234 ]

....myslím, že bych za to měl poděkovat Jaroslavu Foglarovi, jehož díla jsem jako malý kluk doslova hltal. A strašně moc jsem taky chtěl napsat román. Jenomže jsem nevěděl, jak na to. A tak jsem jednoho dne napsal panu Foglarovi dopis. Na rovinu jsem se ho zeptal, jak napsat knihu. (...)

Celý text najdete zde: https://www.krajskelisty.cz/karlovarsky-kraj/okres-sokolov/25341-foglar-mi-prozradil-kouzelnou-formuli-jak-napsat-knizku-spisovatel-milan-hlousek-miluje-bonda-a-nenavidi-domaci-nasili-a-tu-formuli-tu-nam-rekl.htm


Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .