| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Bohoušek doporučuje
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Město jako přízrak - Pražské inspirace Jaroslava Foglara
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara
Sběr dat (připravujeme)
Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Století Jestřába - "text SMS od Menhartovy maminky"
ze dne 21.12.2007, autor článku: Krizmen

Komentář ze dne: 22.12.2007 17:34:56     Reagovat
Autor: - Menhart (@)
Titulek: dědic po Tleskačovi
Už jsme jednotliví mistři světa ve vyjímání ježka z klece z různých let stáli u pódia a já dostal velice zajímavou SMS, kterou jsem přečetl všem nahlas.

Nevěděl jsem, že jsem potomek Jana Tleskače. Jistě to byla ohromující novina pro celý sál, ale já si ihned uvědomil, že musím jako dědic hájit zájmy dětí, které se také účastnily finále vyndavání ježka.
Vyzval jsem tedy dospělou část finalistů, aby nevyhráli a různě jsem se je snažil rozptylovat. Tu zmiňovanou SMS jsem ukazoval i v předních řadách a znovu a znovu jsem ji četl dospělým finalistům do ucha, ale nepodařilo se mi je přimět přenechat vítězství mladším. Vyhrál tuším 2. nejstarší finalista (tím 1. nejstarším jsem byl asi já) a vzhledem k tomu, že jako dědic a synovec JT mám (c) i na postup vyndavání ježka z klece, budu se s dospělými vítězi soudit za porušení mých práv. Tímto vznáším na ně veřejnou žalobu. Děkuji Royovi z Mělníka, že nevyhrál.

Foglarovské výroky
„Vytvořil jsem si Modrý život a snažím se jím žít, abych se stal pravým šlechticem. Ne titulem, ale svými činy, celým svým životem“ - Láďa Vilemín Jirkovi Dražanovi na vysvětlenou svého příkladného jednání.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohoušek vzpomíná
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .