| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Časopis Květy po letech připomenul Rychlé šípy
ze dne 13.02.2009, autor článku: Tomáš Hromádka - Krizmen

Komentář ze dne: 19.02.2009 16:15:28     Reagovat
Autor: - John Hunt (BOHOSml@seznam.cz)
Titulek: zálesák
Líbilo by se mi, kdyby se o tom psalo častěji.

Komentář ze dne: 19.02.2009 19:39:31     Reagovat
Autor: - Roman (liscakr@seznam.cz)
Titulek: Najdete chybu?
Ahoj kamarádi, foglarovci!
Je úžasné, jak nás Jestřáb i po svém odletu mezi rychleji plující bílá oblaka dokáže ještě překvapit! Nejdříve pan Bacil, teď další příběh RŠ! Co nás čeká v budoucnu? Že by se doopravdy "bourala Stínadla" nebo se dozvíme "kdo byl Jan Tleskač"? No, nechme to na pátračích v archívu, jestli se jim podaří k poslední připravované a nenapsané knize objevit nějaké poznámky. Možná se na světlo světa vynoří ještě větší zajímavost. Vraťme se k článku! Je skvělý a udělal revoluci v příbezích našich oblíbených šípáků. Skrývá v sobě přesto jednu malou nepřesnost! Najdete ji milí badatelé? Prozradím jen, že by trochu zamíchala historií Rychlých šípů! Pokud ji naleznete, nechte si výsledek svého pátrání pro sebe, ať si lámou hlavičku i ti další! Otřelí foglarovci ji buď už našli nebo hned najdou, ale mladším určitě chvilku potrvá než dosáhnou kýženého cíle! Přeji příjemnou zábavu!

Foglarovské výroky
„Vař se, vař, čajíčku - vždyť času už jenom chvilička a Rychlé šípy jsou tu co nevidět!!“ - Dlouhé Bidlo vařící uspávací čaj na schůzku s Rychlými šípy „na usmířenou“
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .