| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Gymnázium na Mikulášském náměstí v Plzni - líheň zajímavých osobností
ze dne 05.12.2009, autor článku: Jan Hosnedl - Housenka

Komentář ze dne: 16.12.2009 10:03:26     Reagovat
Autor: - Votruba (votruba565@email.cz)
Titulek: Pravda či sen?
A není lepší žít v romantické nevědomosti o slavné pohlednici či statečném útěku z koncentračního tábora? I Jaroslav Foglar nás obklopoval neprozrazeným tajemstvím, není právě to kouzelné?
Otakar Batlička byl pro nás vzorem neohroženého chlapa, svojí malou poznámku jste si mohl odpustit.Komentář ze dne: 17.12.2009 12:48:21     Reagovat
Autor: - Jan Hosnedl (@)
Titulek:
Je rozdíl mezi tejemstvím od Foglara a lží od Petra Sadeckého. Myslím, že osoba Otakara Batličky je pozoruhodná sama o sobě natolik, že není kolem ní třeba vytvářet lživé mýty.
Tajemno v knížkách Foglara mám velmi rád, lživé výmysly Sadeckého opravdu ne. A to obzvlášť v souvislosti s tím, jak se podepsal na Bimbovi.

Foglarovské výroky
„336 bedniček! U všech všudy, to je už hezká hromádka! Kde je budeme shánět, to nevím!“ - Pavel k Ludvovi po výpočtu pro stavbu chaty v Jezerní kotlině.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .