| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Foglarovky
Bohoušek doporučuje

Komentáře

ke článku: Nejcennější jsou obecně ty foglarovky, které vyšly v omezeném nákladu
ze dne 14.10.2022, autor článku: Tomáš Hromádka - Krizmen

Komentář ze dne: 15.10.2022 07:34:51     Reagovat
Autor: - Šachíno (sachino@seznam.cz)
Titulek: Martine DÍKY!
Děkuji Bohoušku za krásný rozhovor s naprosto úžasným človíčkem. Martin je po zásluze uznávanou autoritou s neuvěřitelným vědomostním rozsahem, který umí lidem předávat i díky svému vypravěčskému umu, což nám krásně ukazuje i prostřednictvím svých videí. Kdo ho zná osobně, tak navíc ví, jak je Martin až neuvěřitelně skromný a hodný člověk, kamarád s velkým K a já osobně si neskutečně vážím toho, co pro nás pro všechny (zcela nezištně!) v oblasti "foglaringu" dělá. Martine DÍKY!

Komentář ze dne: 15.10.2022 09:00:58     Reagovat
Autor: - Roman (romanhofr@seznam.cz)
Titulek: Díky za krásný rozhovor!
Martina jsem měl možnost nedávno osobně poznat a tento rozhovor mi jen potvrzuje to, co jsem cítil při osobním setkání s ním. Když mně a mým kamarádům jednou ukazoval pravé knižní a ilustrátorské poklady, bylo na něm vidět, že má upřímnou kamarádskou radost z našeho nadšení a z naší radosti. Martine, díky za Tvoji práci a Bohouškovi přeju víc takových rozhovorů s úžasnými foglarovskými lidmi.

Komentář ze dne: 15.10.2022 21:36:12     Reagovat
Autor: - M (@)
Titulek:
Velká škoda, že Albatros nebude vydávat další Grifinovy knihy a Poslední stínadelské tajnosti tak znovu asi nikdy nevyjdou. Tuto knihu naštěstí mám, ale spousta jiných má tak bohužel peška.

Komentář ze dne: 16.10.2022 11:19:57     Reagovat
Autor: - Tom (tomas.rylko@seznam.cz)
Titulek:
Přesně tak, kniha se nikde sehnat nedá (mimo nějaké aukce za 7500,-), takže já mám toho peška....Kdyby se znovu vydala určitě by zájem byl.

Komentář ze dne: 16.10.2022 12:53:52     Reagovat
Autor: - M (@)
Titulek:
Tom:
Aukci za 7999 jsem viděl, ale tam už byla ta cena nastavena a někdo to koupil nebo přihodil jako jediný, žádný další zájemce nebyl. Jinak jsem to viděl vydražit i pod tři tisíce, kde přihazovalo několik lidí.. Ale za normální cenu to sehnat prakticky nejde, tak to vyjde skoro nastejno.

Je snad k dispozici v pdfku, zcela legálně na webu nakladatele či autora, kdybyste to Vy nebo někdo další nevěděl, tak si to lze alespoň přečíst. Ale kniha je kniha.

Komentář ze dne: 18.10.2022 12:06:10     Reagovat
Autor: - Ivo (@)
Titulek: Poslední Stínadelské tajnosti
No já bych se také přimlouval za nové vydání PST, určitě by potěšilo mnoho lidí.

Komentář ze dne: 23.10.2022 12:17:57     Reagovat
Autor: - Old. Veressi (@)
Titulek: Sháním Rychlé šípy 33
Čekám na zázrak, že nadace povolí dotisk rychlých šípů 33 od J. Dubského a K. Zemana. Vše je vyprodáno a přeplácet chytráky na Aukru nemíním. Jenom tisíc vydaných kusů pro takovou raritu bylo žalostně málo.

Komentář ze dne: 24.10.2022 08:02:49     Reagovat
Autor: - Slavomil Janov - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: ad: Rychlé šípy 33
Zájemcům o sborník RŠ 33, na které se vyprodáním limitovaného nákladu 1000 výtisků nedostalo, sdělujeme, že dotisk, ani žádná jiná reedice nejdou plánovány. Pokud by k tomu mělo dojít, bylo by to podmíněno souhlasem s odpovídajícími podmínkami SNJF a zájmem min. 500 abonentů.

Komentář ze dne: 28.11.2022 20:00:30     Reagovat
Autor: - Jiří Čáp (czap.j@seznam.cz)
Titulek:
Měl by někdo odkaz, kde lze Poslední stínadelské tajnosti najít v elektronické podobě? Já to nenašel. Díky!

Foglarovské výroky
„... a hody hody doprovody, dejtéé vajíčkó, červený či bílý, já mám dlouhou chvíli ... Nebo tak ňák to je!!“ - Rychlonožka při vstupu do klubovny, kde právě probíhalo plánování velikonoční výpravy RŠ.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2023
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .