| STÍNADLA | VEČER SVĚTEL |
Bohousek
Rubriky
Bohoušek doporučuje
Stinadla.cz ADAM
iKlubovna Bohumil Konečný - Bimba
Jaroslav Foglar - Jestřáb Foglarovec
Douhodobka - Tisíc mil k Wichkitatu magazín eKamarád
Bohoušek.cz Dětská seznamka
Stránky SPJF www.Borovice.cz

Menhartovy stránky
Zóna Pražské pobočky SPJF
Další odkazy - připravujeme

WebArchiv - archiv českého webu
Počet návštěvníků
Počet návštěv od 29. 8. 2000
počet návštěv
iSBERAC.cz

Komentáře

ke článku: ZÁHADA HLAVOLAMU | RYCHLÉ ŠÍPY | AdameCZECH & rad. mos
ze dne 05.04.2017, autor článku: Bohoušek

Komentář ze dne: 06.04.2017 08:42:59     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Martin (@)
Titulek:
Co k tomu videu napsat,to je strašný.Nemám slov.

Komentář ze dne: 06.04.2017 09:01:27     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Kopi (@)
Titulek: Diskuze
Pokud použiji výraz z toho otřesného videa, tak větší hovno se na Bohouškovi ještě asi neobjevilo. Stále se zde obhajuje, že vše co se týká foglarovských témat stojí za zveřejnění. Redakce by si ale měla najít hranici, za kterou nehodlá vstupovat, protože v dnešní době, kdy každý plantážník může natáčet nebo fotit jedno hovno za druhým na svůj mobilní telefon, bude takovýchto hoven pouze přibývat. Tak si prosím uvědomte, v jaké informační době žijeme a přestaňte sem prosím kydat veškerý hnůj, na který v hlubinách internetu narazíte.
Nechci tímto příspěvkem nikoho urazit, ale vyvolat diskuzi... Tak prosím směle do toho!
Nebo snad redakce chtěla sama tímto videem vyvolat diskuzi? Tak to mohla napsat rovnou. Ale pochybuji o tom. Spíše jde o výše zmíněný problém, kdy si redakce není schopna uvědomit, že internet je bezedná studnice a ke sdílení/reprodukci jejího obsahu by se mělo přistupovat s rozumem a ne roboticky zveřejňovat všechen plevel, o který zakopne.

Komentář ze dne: 06.04.2017 12:27:40     Reagovat
Autor: neregistrovaný - PM (@)
Titulek: Diskuse
Každý má právo vyjadřovat svůj názor nejrůznějším způsobem, každý má právo na onu věc vyjádřit svůj názor. V mnoha oblastech najdeme podařené i nepodařené díla, resp. taková která se někomu líbí a jinému nelíbí. Nicméně to že ona videa obsahují námět z knihy Jaroslava Foglara je skutečností se kterou Bohoušek nemá nic společného. Zde najdete jen informaci, odkaz. Před mnoha lety někteří příznivci Jestřába "padali do mdlob" při shlédnutí grotesky sklepáckého Tomáše Vorla. Zveřejnění odkazu není doporučením nebo snad vychvalováním onoho díla - videa, je jen pouze upozorněním. A k té diskusi... - ano, bylo i záměrem jí vyvolat :-)

Komentář ze dne: 06.04.2017 23:00:17     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Datel (voznica@seznam.cz)
Titulek: ... a pravil k mučedníkům bělohorským:
"Opět zasvitne vlasti naší slunko lepších dob, až se v prach rozpadnou praporce tyto! Potom zavlají nad hlavami šťastnějších potomků našich praporce jiné, ceny trvalé, jež nezničí už nikdy lidská zloba!"
Shromáždění se hluboce poklonilo po slovech světcových a za chvilinku byl emauzský kostel opět pustý a temný a duchové bělohorských mučedníků v tiché návě očekávají příchod šťastné budoucnosti. ...
Klášter Emauzský vyhořel 14. února 1945

TOLIK POCTIVÁ HISTORIE A FANTASTICKÁ DĚJINNÁ ZÁPLETKA MILOVANÉ STARÉ PRAHY, VE KTERÉ TAK RÁD PSAL .........

Komentář ze dne: 09.04.2017 13:07:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Akademie Jaroslava Foglara (@)
Titulek: Před a za hranou...
Nikterak neupírám, že Bohoušek je svobodné internetové médium, které samo (jeho redakce) rozhoduje o tom, jaký "foglarovský" obsah zveřejní a jaký ne.
V poslední době - cca několik měsíc nazpátek - je však z obsahu Bohouška zřejmé, že prostor štědře dostávají nejrůznější "jútutubeři", otevírají se i diskuse, zda by i z Rychlých šípů, kdyby kluci žili v dnešní době, nebyli sami úspěšní youtubeři, apod.
Můj názor je - a budu to tak tlumočit i na středečním setkání kolegia Akademie Jaroslava Foglara (12. 4.), že nebyli, protože takovými hloupostmi, alespoň v dimenzi většiny zveřejněných videí, by se jako rozumní lidé nezabývali. Pokud by jim tedy nešlo jen o "kšeft", který je bezesporu v mnohém i hnacím motorem "osobností" youtuberského světa typu Jirky K., Lenky-Fallenky a pod.
Prostě tento trend, který v obsahu Bohouška není marginální, je už za hranou. Osobně tyto hlouposti ignoruji - ale "foglarovský svět" bohužel obecně ovlivňují a dehonestují!

Komentář ze dne: 09.04.2017 22:27:59     Reagovat
Autor: neregistrovaný - PM (@)
Titulek: Hranice
Opět musím upozornit, že zde některá zveřejněná videa Bohoušek neprodukuje, jen o nich (většinou bez komentáře) informuje. Existuje hranice kdy ani odkaz na nějaké video s nějakým foglarovským prvkem na Bohouškovi nebude? Ano, ale nejsou to videa od "jůtuberům", ale od dospělých lidí a to i staršího věku. Jde o obsah - ano mj. vulgární a sexistický obsah! Ale zpět k oněm "jůtuberum". Pokrok nezastavíme a nevím kdo jaký typ videí na YouTube vyhledává... Již jak nám naznačoval Jestřáb - máme nejen BKP, ale i RŠ a kdo hledá najde :-)

Foglarovské výroky
„Mám! Mám, mám, podívejte se. Viděli jste už ježka někdy takhle?“ - Losna v okamžiku, kdy před Vontskou radou vyjmul ježka z klece při volbě Velkého Vonta.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
13 otázek - kvízy
Poslední komentáře
Report ze Stínadel
"Nevíme, zda je Ivo Fencl dělostřelec-popleta, ale my, Vontové ze Stínadel, nejsme naopak vůbec moudř ... "
Literarky (8. 10. 2017): Ivo Fencl: Obrana proti Petru Vyletovi, jehož trápí mé články o foglarovských Sbornících
Proč je Fencl dělostřelec popleta?
"Všechny "Sborníky nezávislých foglarovců" jsou neuvěřitelně precizní publikace, které pova ... "
Literarky (8. 10. 2017): Ivo Fencl: Obrana proti Petru Vyletovi, jehož trápí mé články o foglarovských Sbornících
K názoru M. Baumana
"Martine Baumane, problém není v tom, že Jaroslava Foglara zmiňuji Parlamentní listy. Toho by se Jest ... "
Parlamentní listy (20. 9. 2017): Luboš Zálom: Skauti se začali věnovat děsivé kratochvíli. Ještěže se toho nedožil Foglar
bez titulku
"Zdravím a informuji, že už jsem o tomto článku psal 07.10.2017! E.Samek"
Jaroslav Foglar a Jan Tříska v letošním Reflexu č. 40
bez titulku
"Zdravím všechny příznivce vynikajícího spisovatele Jaroslava Foglara! V novém "40" čísle č ... "
Ostravská výstava ke 110. výročí narození J. Foglara je prodloužena do konce října

Nejčtenější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .