Na serveru comics.cz se počátkem září objevil článek Lidi nezajímá comics, ale legendy, který se věnuje i Rychlým šípům. Autor v první verzi článku nasekal tolik faktických chyb, že na základě připomínek počínajících 11. 9. odstranil ty největší.
Článek i průběh následné debaty lze najít na http://comics.cz/ostatni/rychlesipy.html.
Sympatická www.rodina.cz uvedla 7. 8. 2000 v rámci nově zavedené rubriky Kritika dětské litaratury připravované ve spolupráci s brněnským Ústavem pro dětskou literaturu článek převzatý z časopisu Ladění s názvem Comics pro děti a mládež. I tento příspěvek, věnující se poměrně široce především českému kreslenému seriálu v odstavečku o Rychlých šípech uvádí informace tak neobratně, že si je lze vyložit různě, a tedy i chybně. Ostatně chyby jsou i v dalších odstavcích, navíc některé důležité okamžiky v dějinách českého kresleného seriálu autorka zcela opomíjí. Článek naleznete zde http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=839.
* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na
.