| STÍNADLA |
Bohousek
Rubriky
Nejčtenější články vydané v posledních 30 dnech
Prahou Jaroslava Foglara

Bydliště
Pracoviště
Klubovny
Tábořiště
Místa inspirace

Foglarovský svět
Tipy a vzpomínky pište na info@bohousek.cz, předmět: Prahou Jaroslava Foglara
Bohoušek doporučuje

Co vy Pražáci víte o životě?

[ Autor: Tomáš Hromádka - Krizmen | zařazeno: 11. 10. 2001 | přečteno 4065 ]

Možná pro mimopražské povzbudivý název nové knihy Milana Wágnera s Rychlými šípy na obálce,...kterou právě v těchto dnech vydává nakladatelství Šulc a spol. Zajímavá publikace nese podtitul Miloslav Šimek, jak ho znám já. Autor Milan Wágner je fotograf, který od dob Klubu Olympik spolupracoval s Šimkem a Grossmannem, později fotil všechny hvězdy Semaforu i slavné české herce. Kniha obsahuje dvě stovky unikátních fotografií s autorovým vtipným komentářem. Hlavní v této knize je však vyprávění o společných výpravách s Miloslavem Šimkem do přírody i zážitcích z divadla. (216 str., 139 Kč)


Foglarovské výroky
„Ale jakýpak chlapeček! - Dej sem cukroví a žádná řeč se nevede!“ - trochu ústnatý Pepíček na Rychlé šípy dělající Mikulášskou nadílku.
Vyhledávání
 
KNIHA NÁVŠTĚV
Bohouškovy trvalky
Výročí roku 2024
13 otázek - kvízy
Nejkomentovanější
reklama

* Bohouška připravuje redakce ve složení: Milan Lebeda - Alpín (vedoucí), Petr Molka - Best (webmaster), Tomáš Hromádka - Krizmen (redaktor). Bohoušek je připravován ve spolupráci s Pražskou pobočkou SPJF.
* Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Bohouška publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
* Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
* Zprávy, příspěvky a žádosti můžete poslat na .